Zasílání zpráv do čtečky Kindle

 

31. 12. 2010

Pravidelné doručování (5× ročně bulletin + 1× týdně aktuální zprávy)

 

 

E-mailová adresa standardní:

E-mailová adresa Kindle:

Ověřovací kód:

  

 

Zprávy na Kindle momentálně odebírá 42 lidí.

 

Funkce objednacího formuláře:

 

 • Po potvrzení registrace budete na svůj Kindle dostávat „dva druhy“ obsahu – standardní bulletin vydávaný pětkrát ročně a přehled aktuálních zpráv za poslední týden.
 • V obou případech se jedná o zcela plnohodnotná vydání (včetně fotografií), která příznivcům čteček umožňují nahradit sledování zpráv na počítači a odběr papírového bulletinu.

 

Nastavení Kindle účtu (na www.amazon.com):

 

 • V nastavení („Manage Your Kindle“) si do sekce „Your Kindle Approved E-mail List“ přidejte adresu info@hlas-mucedniku.cz – z této adresy budete zprávy dostávat.
 • Pokud používáte 3G verzi Kindle a chcete se vyhnout riziku placení poplatků za přenos (Whispernet), buď si nechte zasílat zprávy rovnou na adresu <jméno>@free.kindle.com (viz níže) nebo v nastavení v sekci „Your Personal Document Charge Limit“ zadejte max. částku $0.00 (tím zajistíte, že se vám všechny dokumenty budou posílat jenom zdarma přes wifi).

 

Postup přihlášení:

 

 • Do formuláře vyplňte svoji standardní e-mailovou adresu (na kterou chcete zaslat potvrzovací e-mail s kódem nezbytným k dokončení registrace) a adresu svého Kindle ve tvaru <jméno>@kindle.com nebo <jméno>@free.kindle.com. Pole „Ověřovací kód“ nechte nevyplněné. Klikněte na tlačítko Přihlásit.
 • Zpravidla obratem obdržíte na uvedenou standardní e-mailovou adresu e-mail s odkazem, na který kliknete, ocitnete se znovu na této stránce, nicméně s vyplněným polem „Ověřovací kód“. Klikněte znovu na tlačítko Přihlásit a tím je vaše registrace dokončena. (Ověřovací kód má omezenou dobu platnosti, po jeho expirování musíte absolvovat celou přihlašovací proceduru znovu od začátku.)

 

Postup odhlášení:

 

 • Postupujte zcela identicky jako při přihlašování, pouze klikejte na tlačítko Odhlásit.

 

Zapomenutá e-mailová adresa:

 

 • Pokud chcete zasílání zpráv ukončit a nepamatujete si e-mailovou adresu, ze které jste zasílání objednal(a), kontaktujte mě osobně na adrese webmaster@hlas-mucedniku.cz (k automatickému ukončení registrace je zapotřebí znát obě adresy).

 

Jakou čtečku k odběru zpráv potřebuji?

 

Potřebujete libovolnou u nás dostupnou čtečku od Amazonu – v současné době (říjen 2014) jsou podporovány Kindle Keyboard (Kindle 3), Kindle (Kindle 4, Kindle 5, Kindle 6), Kindle Touch a Kindle Paperwhite (libovolná verze).

 

 

 

11. 04. 2011

Jednorázový test (dvojice starších čísel)

 

 

E-mailová adresa Kindle:

 

Funkce objednacího formuláře:

 

 • Formulář slouží k otestování, zda máte správně přidanou adresu info@hlas-mucedniku.cz do seznamu povolených odesílatelů v nastavení vašeho profilu na Amazonu (v opačném případě vám nic nepřijde) a také k jednorázovému vyzkoušení zasílaných zpráv (formát, obsah).
 • Pokud máte všechno nastavené správně, obdržíte po kliknutí na tlačítko „Zaslat“ dvě ukázková starší čísla – standardní bulletin (vydávaný pětkrát ročně) a přehled aktuálních zpráv za poslední týden.

 

Nastavení Kindle účtu (na www.amazon.com):

 

 • V nastavení („Manage Your Kindle“) si do sekce „Your Kindle Approved E-mail List“ přidejte adresu info@hlas-mucedniku.cz – z této adresy dávku obdržíte.
 • Pokud používáte 3G verzi Kindle a chcete se vyhnout riziku placení poplatků za přenos (Whispernet), buď si nechte zaslat dávku rovnou na adresu <jméno>@free.kindle.com (viz níže) nebo v nastavení v sekci „Your Personal Document Charge Limit“ zadejte max. částku $0.00 (tím zajistíte, že se vám dávka pošle zdarma přes wifi).