Kontakt

 

28. 02. 2015

Hlas mučedníků

pošt. přihrádka 21
377 01 Jindřichův Hradec
 

Nakladatelství Stefanos

Klášterská 127/II
377 01 Jindřichův Hradec

 

Připomínky technického rázu týkající se fungování těchto internetových stránek, elektronických knih, zasílání e-mailových zpráv, elektronické verze bulletinu a podobných virtuálních záležitostí směřujte na adresu . (At) znamená zavináč, zavináč znamená @.


Pro konkrétní dotazy a vzkazy neveřejného charakteru můžete kromě e-mailu využít také následující kontaktní formulář.

 

Jméno, příjmení: 
E-mailová adresa: 
Předmět: 
Dotaz/vzkaz: 
Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard … 
  (ochrana proti spamu, doplňte příjmení)

Po kliknutí na tlačítko „Odeslat“ obržíte obratem automatické e-mailové potvrzení.

 

Automaticky generovaný e-mail zpravidla obsahuje odpovědi na nejčastěji kladené otázky (v závislosti na zvoleném předmětu). Pokud se váš dotaz týká něčeho, co automatická odpověď nezmiňuje (případně je zapotřebí upřesnění nebo doplnění), co nejdříve se vám ozveme. (Tipy obsažené v automatických odpovědích průběžně doplňujeme a upřesňujeme v závislosti na konkrétních dotazech.)

 

 

04. 09. 2007

Návštěvní kniha

 

Návštěvní kniha by měla sloužit pouze k tomu, k čemu se návštěvní knihy obvykle používají – tj. zejména k zanechávání „nezávazných pozdravů“; pro konkrétní dotazy týkající se objednávek a podobně nejlépe poslouží výše uvedený e-mail nebo kontaktní formulář. Přestože všechny vzkazy v návštěvní knize čteme (a pokud si to jejich povaha žádá, obratem vyřizujeme), není vhodné zveřejňovat na veřejně přístupných stránkách osobní údaje.

 

Nová zpráva sbalit

 

Od: Marián - 12:48/21.4.2018

Ďakujem za knihy, ktoré som od vás dostal, zvlášť za Pútnikovu cestu, túto knihu som si už dávnejšie chcel zadovážiť a prečítať, lebo som na ňu počul samé dobré referencie :) Buďte požehnaní, šalom 1

---
Od: Jiří Potoček - 21:31/7.6.2017

Jsme vděčni za časopis Hlas mučedníků... pomáhá to k bdění a k porozumění duchovního boje... odebíráme ho již po léta. Zřejmě jest již zde ta dle Mt.25 půlnoc... "noc,kdy žádný nebude moci již dělati". Nicméně světlo nelze - díky Bohu - nikdy temnotou přemoci. Věříme,že Ten jenž řekl "Já jsem světlo světa.." se již navrací..........!

Od: Admin - 10:27/15.1.2017

Nechtěli by jste se, vy odporní duševní ubožáci a náboženští primitivové, přestěhovat do ČR
Z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatel těchto stránek) sídlí v ČR – z vašeho distingovaného příspěvku není zcela zřejmé, co máte na mysli.

Od: HONZA - 12:25/14.1.2017

Nechtěli by jste se, vy odporní duševní ubožáci a náboženští primitivové, přestěhovat do ČR - podobnými ubožáky vedeného odpadkového koše ? - my duševně zdraví bychom se pak na oplátku vystěhovali do země, kde jak je vidět doposud vítězí zdravý rozum !!! 8

Od: Admin - 13:26/15.11.2015

Pokud vám poslední dobou nechodily zprávy e-mailem, objednejte si laskavě zasílání znovu:

http://www.hlas-mucedniku.cz/p…

(nemám k dispozici adresy lidí odebírajících zprávy přes blogtrottr, proto je nemohu převést sám).

Od: Admin - 9:23/12.11.2015

Přestaly mi zase chodit zprávy o mučených nebo týraných křesťanech

Díky za upozornění, v dohledné době to vyřešíme naprogramováním vlastního rozesílání zpráv, zatím díky za strpení.

Mezitím můžete vyzkoušet jinou službu na konverzi RSS do e-mailu, například http://www.feedmailer.net/. Adresa RSS kanálu aktuálních zpráv je http://www.hlas-mucedniku.cz/rss.php .

Od: Jaroslav Machovsky - 1:27/11.11.2015

Přestaly mi zase chodit zprávy o mučených nebo týraných křesťanech

Od: Jan Vaňáček - 7:59/24.1.2015

Vážení nemohu přebírat vaši zásilku časopisu Hlas mučedníků, protože je posílána jako DOPORUČENÁ, pokud byla posílána jako běžné psaní bez doporučení, tak mi to pošta běžně vhodila otvorem ve dveřích a problém nebyl, pak někoho napadlo posílat jako doporučené a zkomplikoval mi život. tím že to začalo chodit jako doporučené nastal problém. 1, musím běhat na poštu, což mě bere čas a zatěžuje. 2, pošta trvá na osobním podpisu 3, moje pracovní doba je stejná jako u pošty a nehodlám si na to brát dovolenou. volno uděluje zaměstnavatel až teprve po vyčerpání dovolené. Takže, aby se vám to nemuselo vracet jako nevyzvednutá pošta, tak posílejte jako nedoporučené nebo snižte počty na 2 - 3 časopisy které vlezou do obyčejné obálky a pošlete jako běžné psaní a nebo posílání zrušte a už nic neposílejte, protože se vám to bude zbytečně vracet jako nevyzvednuté, nemám zájem běhat na poštu, nebo shánět někoho, koho vybavím plnou mocí k převzetí. Jsem s pozdravem Jan Vaňáček Zahradní 36 62800 Brno tel. 774 249 774 p.s uvedená adresa v časopise nefunguje, vrací se to jako že nemohlo být doručeno není tam uvedeno telefonní číslo aby se to dalo vyřídit, pokud jste ještě neodeslali potvrzení o darech tak mám zájem,

Od: vlastimil - 16:34/1.9.2014

Ještě jsem mluvil o té situaci v Iráku s jedním svým bratrem a domluvili jsme se na jedné věci, že modlitby za tuto oblast - konkrétně v Iráku, nejsou určitě zbytečné. Ačkoli nemusí být vyslyšeny zrovna tak, jak bychom si představovali, přece mohou tyto modlitby sloužit, či mohly být již vyslyšeny tak, jak Bůh potřeboval ke Svému dílu, ačkoli ta situace nemusela být tak vyhrocená, anebo tyto modlitby mohly posloužit tomu, aby se vláda v tom místě zamyslela nad tím, zdali tato snaha Islámského Státu nehraničí nejen s fanatismem, ale už s něčím mnohem významějším konfliktem, který by mohl přijít. Jak tak nad tím přemýšlím, možná že to mělo služit těm, kteří jsou věrní v pokračující věrnosti a těm, kteří jsou vlažní k tomu, aby se znovu zapálili a uvědomili si, že mír je ve světě jen zdánlivý, zvlášť když žijeme v Evropě v jejím středu, kde je všechno okolo nás tak trochu odstíněné a nevnímáme jako hobiti v hobitíně nebezpečnost a hrozbu, které ve světě jsou. Ovšem, kdo se nad situací i v tomto státě více zamýšlí, ví, že spoustu věcí - špatných, potažmo přímo i zlých - se děje i tady. Omlouvám se za trochu rozsáhlý příspěvek. S přátelským pozdravem Vlasta. S.

---
Od: Admin - 6:33/31.8.2014

Dobrý večer. Dostal jsem na mobil včera, že v severním iráku je tak napjatá situace, že buď už byli křesťané zabíjeni, nebo se o tom ještě rozhoduje. Byl jsem vyzván k modlitbám a abych to rozeslal dále. Je to jistá věc, anebo je v tom ještě něco jiného?

Jedná se o hoax nezakládající se na skutečnosti, viz oficiální vyjádření Open Doors http://www.opendoorsuk.org/new…


Návštěvní kniha © jonweb

 

 

27. 11. 2011

Facebook

 

Pokud používáte Facebook, můžete jeho prostřednictvím sledovat odkazy na aktuální zprávy (pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje RSS). Obsah facebookové stránky je generován z převážné části automaticky, k aktivní komunikaci ho nevyužíváme.

 

www.facebook.com/hlas.mucedniku