Aktuálně

 

09. 12. 2017

Turecko: Uvězněný pastor složil píseň chval

 

 
Fotografie: Release International

(Release International)

 

Již rok uplynul od doby, kdy byl v Turecku zadržen americký pastor Andrew Brunson. Přestože stále zůstává za mřížemi, zachovává si pevnou víru. Na základě obvinění z účasti na spiknutí s cílem svrhnout režim mu hrozí trest odnětí svobody v délce čtyřnásobného doživotí. Pastor obvinění rozhodně odmítá.

 

Navzdory veškerému protivenství a nátlaku nalezl pastor Andrew inspiraci, aby Nebeskému Otci složil píseň chval. Následující úryvek odráží právě jeho víru.

 

„Ty jsi hoden, jsi hoden, všeho co mám.
V nejtemnější hodině, tak vyznávám.
Ježíši, Ty věrný, navěky milující, dobrý a spravedlivý,
tys učinil mě svým. Jsi hoden, všeho co mám.
A já chci být hoden, stát před Tebou v ten den,
prost lítosti za činy, jež nevykonal jsem,
chci slyšet Tvá slova ‚Správně, příteli můj věrný, přijmi svou odměnu.‘
Ježíši, Ty jsi mou radostí, Ty jsi cenou, pro kterou běžím…“

 

Modleme se, aby si pastor Andrew uchovával tuto píseň v srdci, zatímco si odpykává trest a čeká na nadpřirozený Boží zásah. Kéž Bůh v nadcházejících dnech jemu i manželce Norine neustále připomíná, že na ně nezapomněl, a že na ně nezapomněli ani ostatní křesťané, kteří se vytrvale modlí za jeho vysvobození.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:

    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury, která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.
Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Richard Wurmbrand: Vítězná víra

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.