Aktuálně

 

06. 10. 2011

Na sirotky je vyvíjen nátlak

 

 
Děti v laoské vesnici

Hlas mučedníků, USA

 

Na skupinu jedenácti sirotků v severním Laosu v současné době vyvíjí nátlak ředitel sirotčince, aby přestali chodit do křesťanského společenství. Pokud tak neučiní, možná budou muset zařízení opustit.

 

Poté co jeden ze sirotků navštívil místní sbor a stal se křesťanem, sdílel se o evangelium se svými vrstevníky. Záhy se obrátilo ke Kristu dalších deset sirotků a všichni začali společenství navštěvovat pravidelně. Když se o konverzích dozvěděl ředitel, několikrát děti vyzval, aby do sboru chodit přestaly. Když jeho naléhání nepřineslo žádné výsledky, 19. srpna si předvolal skupinku do své kanceláře. Pohrozil jim, že musejí přestat do společenství chodit, jinak budou čelit následkům. Sedm dětí přislíbilo, že do sboru chodit přestanou, ale ani jedno z nich se nezřeklo své víry. Zbývající čtyři děti chodí do společenství i nadále a odmítly se nátlaku podrobit.

 

Modlete se, aby Bůh tyto sirotky chránil, neboť jsou zcela závislí na státní podpoře. Modlete se, aby jejich příklad vytrvalé víry obměkčil srdce lidí v okolí. Modlete se, aby je křesťané v Laosu a po celém světě nepřestávali pozvedat na modlitbách.

 

Více informací o zkouškách, kterým jsou křesťané v Laosu vystaveni, naleznete na stránce Laos Country Report.

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V červenci 2017 vyšla aktualizovaná mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (plakát A2). Zasíláme ZDARMA do rozebrání zásob. Objednávkový formulář naleznete zde.

Mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (2017)

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.