Aktuálně

 

23. 10. 2011

Ukončení činnosti indonéského křesťanského společenství, zatčení pastora

 

 
Jen v letošním roce bylo v Indonésii uzavřeno nebo vypáleno nejméně třicet církevních budov.

Hlas mučedníků (USA), Kabar Gereja

 

Pastor indonéského křesťanského společenství založeného před téměř pětadvaceti lety byl zatčen, neboť údajně nutil místní obyvatele navštěvovat bohoslužby. V souvislosti s obviněními mu hrozí až tři měsíce odnětí svobody. Sborová modlitebna již byla uzavřena. Představitelé státních orgánů tvrdí, že zástupci společenství Indonéské letniční církve (GPdI) v Sumedangu zfalšovali stavební povolení. Již v minulosti křesťany požádali, aby ukončili pořádání bohoslužeb a přesunuli je do budovy Institutu veřejné správy (IPND). Zástupce indonéské křesťanské organizace však poznamenal, že se do budovy INPD všichni křesťané z uzavřených modliteben nevejdou – stejné doporučení již obdrželo přibližně čtrnáct společenství. Podle informací jakartského „Fóra pro zprávy o křesťanství“ bylo jen v letošním roce v Indonésii uzavřeno nebo vypáleno nejméně třicet církevních budov.

 

Modlete se, aby naši křesťanští bratři a sestry v Indonésii i nadále nacházeli způsoby, jak se společně scházet k bohoslužbám, navzdory uzavírání modliteben a zatýkání vedoucích. Modlete se, aby Bůh rozhojnil víru a lásku svých pronásledovaných následovníků v Indonésii. Modlete se za členy tohoto společenství, aby mohli opět používat svou modlitebnu a aby byl jejich pastor propuštěn na svobodu.

 

Více informací o pronásledované církvi v Indonésii naleznete na stránce Indonesia Country Report.

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V červenci 2017 vyšla aktualizovaná mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (plakát A2). Zasíláme ZDARMA do rozebrání zásob. Objednávkový formulář naleznete zde.

Mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (2017)

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.