Aktuálně

 

31. 01. 2012

Aktualizace: Pákistánská křesťanka odsouzená k trestu smrti se postí, modlí – a odpouští

 

 
Asia Bibi nedávno prohlásila, že odpustila svým pronásledovatelům.

(Hlas mučedníků USA, Atlas Shrugs)

 

Asia Bibi, křesťanská manželka a matka odsouzená k trestu smrti za údajné hanobení islámu, nedávno prohlásila, že odpustila svým pronásledovatelům. V rozhovoru s pákistánským novinářem, který jí položil několik otázek připravených americkým kolegou, křesťanka poznamenala, že tráví čas modlitbami a půstem za svou rodinu a ostatní pronásledované věřící.

 

Asia je zadržována v cele, kterou smí opouštět jen na 30 minut denně. S manželem a dvěma dcerami se vidí hodinu týdně. V interview zmínila, že se ji jeden zaměstnanec věznice nedávno pokusil uškrtit, a také že si sama připravuje jídlo, protože by ho zřízenci mohli otrávit. Organizace Life for All (Život pro každého) podporující její rodinu najala advokáta, který se pokusí soudní rozhodnutí zvrátit. Asia doufá, že bude nakonec propuštěna, svou budoucnost nicméně vkládá do Božích rukou a je připravena přijmout jeho vůli. Islámští duchovní již vypsali odměnu ve výši přibližně 8000 dolarů za její zabití.

 

Modlete se, aby se Asiiny malé dcerky a manžel spoléhali na Boha jako na zdroj síly a naděje. Modlete se, aby si Bůh použil Asiino odpouštějící srdce jako vzor pro ostatní, aby také dokázali odpouštět a projevovat lásku lidem ve svém okolí. Modlete se, aby k jejímu propuštění přispěla i stále probíhající internetová petice organizovaná americkým Hlasem mučedníků na stránkách www.CallForMercy.com.

 

Více informací o zkouškách, kterými pákistánští křesťané procházejí, naleznete na stránce Pakistan Country Report.

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

V listopadu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z boje o náboženství v sovětském Rusku

 

Zápisky věřícího (1917–1923)

 

Křesťanský myslitel, teolog, publicista a veřejná osobnost, jeden z vedoucích představitelů Ruského studentského křesťanského hnutí, v této autobiografické knize líčí události od ruské revoluce až do svého vyhoštění ze Sovětského svazu.

 

E-kniha vychází z tištěné publikace vydané v Praze roku 1931 Křesťanským spolkem mladíků v Čechách. Z ruského originálu Записки верующего. Из истории Религиозного движения в России (1917–1923) přeložil Samuel Verner.

 

Text nového vydání (2020) byl jazykově a redakčně upraven. Titul je k dispozici pouze v elektronické podobě (ve formátech Kindle a EPUB).

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si můžete také zdarma půjčit ve vaší místní knihovně. Pokud si zatím e-knihy v knihovně nepůjčujete, přečtěte si, jak na to.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

 

    Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard …

Antispam:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. (Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné.) Doplňte správnou odpověď na kontrolní otázku do pole „Antispam“. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.