Aktuálně

 

21. 04. 2012

Pastor debatuje o křesťanství s pákistánským učitelem

 

 
Modlete se, aby se mnozí obyvatelé Pákistánu obrátili ke Kristu!

(Hlas mučedníků, USA)

 

Učitel arabštiny v pákistánské státní škole se nedávno začal scházet s pastorem podporovaným Hlasem mučedníků, poté co učitel projevil zájem o bližší seznámení s křesťanstvím.

 

Vše začalo ve chvíli, kdy se učitel dozvěděl, že se jeden z jeho studentů hlásí ke křesťanství. „V životě jsem se s žádným křesťanem nesetkal,“ řekl mladíkovi. „Jak se vy křesťané vůbec modlíte?“ Student mu domluvil návštěvu u pastora.

 

Zpočátku byly diskuse komplikované, protože se učitel bál hovořit otevřeně. Minulý měsíc však pastor navštívil učitelovu školu a přinesl žákům tužky a sešity. Ten den spolu pastor s učitelem hovořili dvě hodiny a učitel jej nakonec požádal o Bibli, aby si v ní mohl vyhledat některé pastorem zmiňované verše.

 

Pákistánský učitel sám navrhl, že by na dalším setkání mohli hovořit o tom, zda je Ježíš Božím Synem.

 

Pastor prosí o naše modlitby: „Modlete se prosím, aby mě Bůh na tomto setkání chránil a Duch svatý vedl a zachránil duši [tohoto učitele], aby mohl přijmout Ježíše Krista jako svého osobního Spasitele.“ Modlete se také za další Pákistánce, kteří jsou kvůli své víře v Ježíše vystaveni pronásledování. Modlete se, aby jejich horlivost pro Krista byla světlem, které přitáhne k Ježíši lidi v jejich okolí (Matouš 5,14–16).

 

Více informací o zkouškách, kterým jsou naši bratři a sestry v Pákistánu vystaveni, naleznete na stránce Pakistani Country Report.

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

V listopadu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z boje o náboženství v sovětském Rusku

 

Zápisky věřícího (1917–1923)

 

Křesťanský myslitel, teolog, publicista a veřejná osobnost, jeden z vedoucích představitelů Ruského studentského křesťanského hnutí, v této autobiografické knize líčí události od ruské revoluce až do svého vyhoštění ze Sovětského svazu.

 

E-kniha vychází z tištěné publikace vydané v Praze roku 1931 Křesťanským spolkem mladíků v Čechách. Z ruského originálu Записки верующего. Из истории Религиозного движения в России (1917–1923) přeložil Samuel Verner.

 

Text nového vydání (2020) byl jazykově a redakčně upraven. Titul je k dispozici pouze v elektronické podobě (ve formátech Kindle a EPUB).

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si můžete také zdarma půjčit ve vaší místní knihovně. Pokud si zatím e-knihy v knihovně nepůjčujete, přečtěte si, jak na to.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

 

    Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard …

Antispam:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. (Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné.) Doplňte správnou odpověď na kontrolní otázku do pole „Antispam“. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.