Aktuálně

 

12. 01. 2013

Čína: Další oslava Boží milosti na shromáždění pod širým nebem

 

 
Forografie: ChinaAid

(ChinaAid)

 

30. prosince 2012 se uskutečnila poslední loňská venkovní bohoslužba pekingského společenství Šou-wang, v pořadí již padesátá třetí. Policisté zatkli patnáct účastníků, všichni však byli ještě ten den kolem poledne propuštěni.

 

Účast na bohoslužbách má pro tyto horlivé věřící zjevně obrovskou cenu, zvlášť s přihlédnutím ke skutečnosti, že míra zatýkání křesťanů v Číně v roce 2012 zůstala velmi vysoká. Čínští vězni jsou navíc často fyzicky týráni a je jim odpírána lékařská péče. Šíření křesťanství mimo rámec oficiální církve (která je ovládaná a regulovaná režimem) považují komunisté za hrozbu. Více informací naleznete na stránce China Country Report.

 

Zástupce společenství uvedl: „Z Boží milosti jsme přečkali celý loňský rok a zachovali si venkovní bohoslužby. Děkujeme Bohu za jeho ochranu, a děkujeme také za každého věřícího… který loňský rok vydržel… Když se ohlédneme zpátky, chceme Pánu vzdávat chválu z hloubi našich srdcí: „Ty svou dobrotou celý rok korunuješ, ve tvých stopách kane tučnost“ (Žalm 65,12). Kéž nás Bůh obdařuje silou k následování, a kéž naše společenství i nadále prožívá [Jeho] milost a vítězství!“

 

Postavme se na modlitbách za čínské bratry a sestry, kteří hledají u Boha sílu a milost k vítěznému životu v nadcházejícím roce. Modleme se, aby společenství navzdory všem problémům nepřestalo vzkvétat. Kéž jejich země prožije duchovní oživení a začátek velkého probuzení!

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.