Aktuálně

 

15. 05. 2014

Blízký východ: Případy křesťanek zavražděných vlastními přibuznými

 

 
Křesťanka z Blízkého východu navzdory nebezpečí pokračuje v modlitbách.

(Hlas mučedníků, USA)

 

30. dubna a 1. května přišly o život tři křesťanské ženy, které při navzájem nesouvisejících incidentech zavraždili vlastní příbuzní.

 

Osmatřicetiletou ženu zastřelili její dva bratři krátce poté, co se dozvěděli, že hovořila po Skype s křesťanským misionářem a že vlastní Bibli. Při druhém incidentu muž ubodal svou dvaadvacetiletou sestru, kterou přistihl s křesťanským CD. Křesťanka s bratrem již dříve hovořila o Ježíši. Bratr nechal tělo ležet před nemocnicí, zatímco si šel nechat ošetřit vlastní poraněnou ruku. Ve třetím případu muž umlátil vlastní dceru kamenem do hlavy. Nakonec se sám nahlásil na policii a přiznal k vraždě s vědomím, že ho pravděpodobně nečeká příliš vysoký trest. Policistům údajně řekl, že dcera navzdory jeho varování nepřestala navštěvovat církev.

 

Modlete se za všechny, koho zasáhla ztráta některé z těchto vzácných sester v Kristu. Kéž Bůh zahrne všechny truchlící svou láskou a pokojem. Modlete se, aby si mocným způsobem použil odkaz těchto žen, aby se jejich známí toužili o Bohu dozvědět více. A v neposlední řadě se modlete za rodinné příslušníky, kteří takto tragickým způsobem ukončili lidské životy, aby činili pokání, obrátili se k Ježíši a v pravý čas se stali skutečnými následovníky našeho Pána.

 

Modlitbu, ve které vyjádříte truchlícím svou lásku a podporu, můžete vyvěsit na naši Zeď modliteb za pronásledovanou církev (Persecuted Church Prayer Wall).

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


Observant O., Praha (16.05.2014 15:07:05)
Pane, dej účast na svých zaslíbeních těm, kteří prolili svou krev pro Tvé jméno, žehnej těm, kteří jsou pro víru pronásledováni. Amen.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.