Aktuálně

 

19. 06. 2014

Připojte se k celosvětové modlitební kampani za Nigérii

 

 

Tento týden, od 15. do 22. června, se můžete spojit s křesťany po celém světě v rámci modlitební kampaně za naše nigerijské bratry a sestry v Kristu, kteří zakoušejí děsivé pronásledování.

 

Připojte se k následující modlitbě bratra Benjamina Kwashi, arcibiskupa anglikánské církve v Jos: „Všemocný a věčný Bože, chválíme tě a oslavujeme jako Stvořitele světa. Děkujeme ti za Nigérii a její lid. Slituj se nad všemi, kdo v této zemi žijí, zejména nad mladými lidmi, ženami a dětmi. Odpusť Nigérii její hříchy a přikryj její hanbu. Vysvoboď Nigérii od násilností, korupce a všeho zlého… včetně těch, kdo unášejí místní obyvatele, šíří zkázu a dopouštějí se pronásledování [v nejrůznějších formách]. Neprodlévej s nastolením času pokoje a obnovy. Pomoz Nigerijcům vybudovat silnou, ušlechtilou a vzkvétající zemi. Modlíme se v Ježíšově jménu, amen.“

 

Další materiály k modlitbám naleznete na stránce www.csw.org.uk/prayfornigeria.

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


Magda (20.06.2014 13:23:22)
Otče náš nebeský v Pánu Ježíši Kristu, buď prosím milostiv našim bratrům a sestrám v Nigérii a posiluj je v jejich nelehké situaci. Provázej je v každém dni a nadlehčuj jejich břemena, dávej jim, prosím, odvahu a rozhodnost a posiluj jejich víru v Tebe.
Žehnej jejich pronásledovatelům, nechť Duch Tvůj jim ukazuje na Tvoji lásku, nechť i oni chtějí ve Tvé lásce chodit a žít. Amen.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

V listopadu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z boje o náboženství v sovětském Rusku

 

Zápisky věřícího (1917–1923)

 

Křesťanský myslitel, teolog, publicista a veřejná osobnost, jeden z vedoucích představitelů Ruského studentského křesťanského hnutí, v této autobiografické knize líčí události od ruské revoluce až do svého vyhoštění ze Sovětského svazu.

 

E-kniha vychází z tištěné publikace vydané v Praze roku 1931 Křesťanským spolkem mladíků v Čechách. Z ruského originálu Записки верующего. Из истории Религиозного движения в России (1917–1923) přeložil Samuel Verner.

 

Text nového vydání (2020) byl jazykově a redakčně upraven. Titul je k dispozici pouze v elektronické podobě (ve formátech Kindle a EPUB).

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si můžete také zdarma půjčit ve vaší místní knihovně. Pokud si zatím e-knihy v knihovně nepůjčujete, přečtěte si, jak na to.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

 

    Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard …

Antispam:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. (Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné.) Doplňte správnou odpověď na kontrolní otázku do pole „Antispam“. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.