Aktuálně

 

29. 01. 2015

Pákistán: Žena podlehla zraněním, která utržila při bombovém útoku na kostel

 

 
Farah po bombovém útoku

(Hlas mučedníků USA)

 

Před několika týdny zemřela křesťanka, která utrpěla vážná zranění při bombovém útoku na kostel jejího společenství. Farah Džaved 11. ledna podlehla infekci, téměř 16 měsíců po jednom z nejničivějších útoků na křesťany v historii země. 22. září 2013 dvojice sebevražedných atentátníků pronikla do areálu kostela společenství Všech svatých v Péšaváru a odpálila nálože. Útok si vyžádal životy více než 80 lidí, dalších 150 utrpělo zranění.

 

Farah po útoku trvale ochrnula a v posledních měsících svého života trpce bojovala s mnoha zdravotními komplikacemi. Situace je pochopitelně složitá i pro její matku a sourozence; v březnu 2014 navíc zemřel také otec mladé ženy.

 

Předkládejme tuto ztrápenou rodinu před trůn milosti. Modleme se, aby je Bůh zahrnul svým milosrdenstvím právě v této době, kdy to nejvíce potřebují (Židům 4,16). Zatímco truchlí nad ztrátou Farah a jejího otce, kéž jsou naplněni jistotou, že oba jejich blízcí skrze Ježíšovu smrt a zmrtvýchvstání došli spásy. Pamatujte také na mnoho dalších rodin, které při tomto bezcitném bombovém útoku ztratily své blízké. Modlete se, aby neustále zažívali přítomnost Ducha svatého. Modlete se za úplné uzdravení a zotavení všech, kdo dosud zápasí s následky fyzického nebo citového zranění. Modlete se také za všechny pákistánské křesťany, aby i nadále konali dílo Božího království a světlem ve svých životech prozařovali temnotu hříchu a zla.

 

Více informací o pronásledované církvi v Pákistánu naleznete na stránce Pakistan Country Report.

 

Zdroj: www.persecution.net

 

Vaše modlitby


jarda š., východní čechy (11.04.2015 20:18:36)
a´t kolik utrpení vloží na náš hřbet(musla),tolik a´t jim náš bůch vrátí i s návdavkem..aby věděli

Valentina A., Česká republika (02.02.2015 23:16:05)
Ať neustále Duch Svatý přebývá ve vašem chrámu, neopouští vás náš Pán ani na okamžik, ani vy jej neopouštějte moji drazí, přijde den odplaty a trestu neunikne ani živáček, ale ti nejvěrnější budou odměněni hojností přítomnosti našeho Pána a Krále..amen

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

V listopadu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z boje o náboženství v sovětském Rusku

 

Zápisky věřícího (1917–1923)

 

Křesťanský myslitel, teolog, publicista a veřejná osobnost, jeden z vedoucích představitelů Ruského studentského křesťanského hnutí, v této autobiografické knize líčí události od ruské revoluce až do svého vyhoštění ze Sovětského svazu.

 

E-kniha vychází z tištěné publikace vydané v Praze roku 1931 Křesťanským spolkem mladíků v Čechách. Z ruského originálu Записки верующего. Из истории Религиозного движения в России (1917–1923) přeložil Samuel Verner.

 

Text nového vydání (2020) byl jazykově a redakčně upraven. Titul je k dispozici pouze v elektronické podobě (ve formátech Kindle a EPUB).

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si můžete také zdarma půjčit ve vaší místní knihovně. Pokud si zatím e-knihy v knihovně nepůjčujete, přečtěte si, jak na to.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

 

    Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard …

Antispam:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. (Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné.) Doplňte správnou odpověď na kontrolní otázku do pole „Antispam“. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.