Aktuálně

 

04. 06. 2015

Filipíny: Křesťanka zraněná při bombovém útoku děkuje Bohu za uzdravení

 

 
K bombovým útokům na autobusy dochází v převážně křesťanských oblastech Filipín stále častěji. (fotografie: Pakistan Tribune)

(Hlas mučedníků Austrálie)

 

Křesťané na Filipínách, zejména na ostrově Mindanao, se poslední dobou stávají terčem útoků teroristů a příslušníků protivládních skupin na autobusy veřejné dopravy. Útoky mají na svědomí vážná zranění, v několika případech i oběti na životech.

 

Zástupci australského Hlasu mučedníků nedávno hovořili s Ester, dcerou pastora z ostrova Mindanao, která explozi nálože v autobuse osobně zažila. Toho dne se měla dostavit na pohovor se svým prvním potenciálním zaměstnavatelem (ucházela se o místo zdravotní sestry). Časně ráno nastoupila do autobusu, ve kterém již sedělo sedm lidí. Náhle došlo k ohlušující explozi a všichni vyběhli ven. Naštěstí při tomto incidentu nepřišel nikdo o život, ale několik pasažérů včetně Ester skončilo s vážnými zraněními v nemocnici. Někteří přišli o sluch.

 

Tlaková vlna poškodila Ester ušní bubínek a dodnes má kvůli závratím problémy s chůzí. Přesto děkuje Bohu a všem křesťanům, kteří se modlí za její uzdravení. Šest měsíců po bombovém útoku lékař Ester oznámil, že ušní bubínek je již téměř v pořádku. Specialista dokonce prohlásil: „Je to zázrak!“

 

Vzdejte Bohu díky, že odpovídá na modlitby za Filipínce, kteří se stále zotavují z následků bombového incidentu. Proste nejen za uzdravení zraněných a jejich vysvobození od strachu, ale také za útěchu pro všechny truchlící, kteří při podobných útocích ztratili své blízké. Kéž si použije Esteřino svědectví k rozšíření povědomí o nelehké situaci křesťanů na Filipínách a také ke zprostředkování poselství evangelia lidem, kteří stále nepřijali spasení. Konkrétně se modlete také za usvědčení pachatelů z hříchu, aby mohli zakusit duchovní proměnu a sami následně přispět k šíření Božího pokoje, který páchání násilností ukončí.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

V listopadu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z boje o náboženství v sovětském Rusku

 

Zápisky věřícího (1917–1923)

 

Křesťanský myslitel, teolog, publicista a veřejná osobnost, jeden z vedoucích představitelů Ruského studentského křesťanského hnutí, v této autobiografické knize líčí události od ruské revoluce až do svého vyhoštění ze Sovětského svazu.

 

E-kniha vychází z tištěné publikace vydané v Praze roku 1931 Křesťanským spolkem mladíků v Čechách. Z ruského originálu Записки верующего. Из истории Религиозного движения в России (1917–1923) přeložil Samuel Verner.

 

Text nového vydání (2020) byl jazykově a redakčně upraven. Titul je k dispozici pouze v elektronické podobě (ve formátech Kindle a EPUB).

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si můžete také zdarma půjčit ve vaší místní knihovně. Pokud si zatím e-knihy v knihovně nepůjčujete, přečtěte si, jak na to.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

 

    Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard …

Antispam:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. (Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné.) Doplňte správnou odpověď na kontrolní otázku do pole „Antispam“. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.