Aktuálně

 

18. 02. 2016

Egypt: Zkonfiskované vybavení televizní stanice navráceno

 

 
Chvály ve vysílání SAT-7 TV.

(SAT-7 TV)

 

Zástupce satelitní televizní stanice SAT-7 nedávno oznámil, že veškeré vybavení potřebné k natáčení a produkci pořadů zabavené v loňském roce pracovníky oddělení cenzury ministerstva komunikačních a informačních technologií dostali zpátky. „Víme, kolik lidí po celém světě se modlilo za tento okamžik a za náš egyptský štáb. Velice vám děkujeme za veškerou podporu v tomto nelehkém období.“

 

10. října loňského roku policie v rámci vyšetřování aktivit SAT-7 zabavila stanici nezbytně důležité vybavení, včetně televizních kamer, studiových světel a zařízení potřebného k redakčním úpravám pořadů. Od té doby produkční tým nemohl natáčet živá vysílání ani připravovat celou řadu pravidelných křesťanských programů, což pro provozovatele znamenalo nemalé ztráty.

 

Kéž Bůh nějakým způsobem kompenzuje veškeré časové a finanční ztráty způsobené zabavením techniky, včetně nákladů na právníky… a ještě více požehná a rozšíří dopad služby této televizní stanice, aby mnoho lidí v Egyptě jejím prostřednictvím osobně poznalo Ježíše jako svého Spasitele a Pána. Modlete se za nové příležitosti pro SAT-7, aby stanice získala ještě větší vliv i za hranicemi Egypta a dokázala oslovit obyvatele dalších oblastí na Blízkém východě. Modlete se za všechny věrné služebníky pracující pro SAT-7, vyprošujte jim sílu, odvahu a nadpřirozené zmocnění, zatímco pokračují v naplňování Bohem svěřené služby v této klíčové době.

 

Svou modlitební prosbu nebo poděkování týkající se pronásledované církve můžete zveřejnit na Zdi modliteb za pronásledovanou církev (Persecuted Church Prayer Wall) kanadského Hlasu mučedníků (v angličtině) nebo prostřednictvím formuláře níže přímo na této stránce (v češtině).

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

V listopadu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z boje o náboženství v sovětském Rusku

 

Zápisky věřícího (1917–1923)

 

Křesťanský myslitel, teolog, publicista a veřejná osobnost, jeden z vedoucích představitelů Ruského studentského křesťanského hnutí, v této autobiografické knize líčí události od ruské revoluce až do svého vyhoštění ze Sovětského svazu.

 

E-kniha vychází z tištěné publikace vydané v Praze roku 1931 Křesťanským spolkem mladíků v Čechách. Z ruského originálu Записки верующего. Из истории Религиозного движения в России (1917–1923) přeložil Samuel Verner.

 

Text nového vydání (2020) byl jazykově a redakčně upraven. Titul je k dispozici pouze v elektronické podobě (ve formátech Kindle a EPUB).

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si můžete také zdarma půjčit ve vaší místní knihovně. Pokud si zatím e-knihy v knihovně nepůjčujete, přečtěte si, jak na to.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

 

    Zakladatel Hlasu mučedníků se jmenoval Richard …

Antispam:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. (Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné.) Doplňte správnou odpověď na kontrolní otázku do pole „Antispam“. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.