Aktuálně

 

03. 08. 2017

Indie: Vězeň propuštěn po 42 dnech strávených ve vazbě

 

 
Aju Mathew (fotografie: Hlas mučedníků USA)

(Hlas mučedníků USA)

 

V Indii byl nedávno propuštěn na svobodu křesťan jménem Aju Mathew. Důvodem jeho zadržení bylo uspořádání společného výletu do jižní Indie pro 14 chudých dětí z křesťanského dětského domova. Místní policisté křesťana nepravdivě obvinili z obchodování s lidmi a z [nelegálních] náboženských konverzí nezletilých osob. V důsledku toho Aju strávil 42 dní ve vazbě – přestože byl od začátku nevinný, jak bylo později oficiálně potvrzeno. Špatné podmínky ve vězení doprovázely intenzivní výslechy. Neprávem obviněný křesťan však využil čas strávený za mřížemi k budování vztahů se spoluvězni a vydávání svědectví.

 

Navzdory přísnému režimu dozorci Ajuovi dovolili používat Bibli. Krátce před propuštěním křesťan svou Bibli daroval muslimskému spoluvězni, který si uvědomil svou hříšnost a potřebu spasení. Aju po propuštění prohlásil, že se cítí být ještě blíže Bohu než dříve. Zatímco se opět vrací k životu mimo vězeňské zdi, kéž tak činí s obnovenou vírou a touhou oslovovat duchovně ztracené evangeliem.

 

Modlete se, aby Bůh duchovně pomáhal vězňům, kterým Aju předal poselství lásky – včetně muslima, který si nyní čte ve své vlastní Bibli.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V červenci 2017 vyšla aktualizovaná mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (plakát A2). Zasíláme ZDARMA do rozebrání zásob. Objednávkový formulář naleznete zde.

Mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (2017)

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.