Aktuálně

 

26. 04. 2018

Nigérie: Unesená dívka poslala zprávu domů

 

 
Fotografie: Morning Star News

(World Watch Monitor)

 

Leah Sharibu, patnáctiletá nigerijská dívka zadržovaná příslušníky frakce hnutí Boko Haram, poslala po propuštěných kamarádkách následující vzkaz své matce.

 

Mami, nemusíš se o mě strachovat. Vím, že to není jednoduché a že ti chybím, ale chci tě ujistit, že jsem v pořádku… a že si jsem jistá, že jednou zase uvidím tvou tvář. Pokud ne na tomhle světě, tak v náruči našeho Pána Ježíše Krista.“

 

Podle místních lidí, kteří byli u Sharibuových tou dobou na návštěvě, matka Leah po obdržení zprávy omdlela. Jedna z propuštěných kamarádek vyprávěla, jak se Leah pokusila krátce po únosu utéct, společně se dvěma spolužačkami, ale lidé, na které se dívky obrátily s prosbou o pomoc, je vrátili únoscům.

 

Při razii ve škole v Dapchi 19. února bylo uneseno více než 100 dívek. Všechny kromě Leah byly propuštěny 21. března. Podle výpovědí spolužaček si Leah nechali proto, protože odmítla zapřít svou víru v Krista a konvertovat k islámu.

 

Pamatujte v modlitbách na Leah a její rodinu. Modlete se za dopadení lidí odpovědných za únos.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


Jiří P., Hradec Králové (06.05.2018 18:33:50)
Pane, Bože náš, posilni Leah, aby setrvala v pravé víře až do smrti. Prosíme ve Tvém jménu - ve jménu Ježíše. Amen.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 






 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.