Aktuálně

 

31. 05. 2018

Mauritánie: Zvýšení trestů za odpadlictví

 

 

(Hlas mučedníků USA)

 

Křesťané v Mauritánii mají obavy z nedávných změn zákonů týkajících se náboženských konverzí. 27. dubna poslanci Národního shromáždění schválili novelizaci, která zvyšuje tresty za odpadlictví.

 

Každému, kdo je usvědčen z „rouhavých poznámek“ nebo „svatokrádežného počínání“ by měl být podle nové úpravy automaticky udělován trest smrti. Člověk, který bude shledán vinným z „porušení Alláhem ustanovených nařízení nebo z napomáhání jejich porušování“, případně z „vyvolávání veřejného pohoršení nebo hanobení islámských hodnot“ může být odsouzen až ke dvěma letům odnětí svobody a peněžité pokutě.

 

Modlete se, aby mauritánští křesťané nepodlehli strachu, ale namísto toho se na společných shromážděních s ještě větším zápalem a v jednotě přimlouvali za svou zemi a bližní. Kéž se lidé hledající pravdu navzdory všem omezením nenechají odradit, ale naopak jsou ještě více povzbuzeni k navázání osobního vztahu s Pánem Ježíšem, svrchovaným vládcem nade vším.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:

    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si nyní můžete zdarma vypůjčit v místní knihovně
a přečíst na telefonu, tabletu nebo čtečce s Androidem. Klikněte na některou z obálek pro více informací.

Půjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnách

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.