Aktuálně

 

07. 06. 2018

Vietnam: Potvrzení výše trestu

 

 
Pastor Nguyễn Trung Tôn (fotka: facebooková stránka Việt Tân)

(Christian Solidarity Worldwide, The 88 Project)

 

4. června proběhl odvolací soud s pastorem Nguyễnem Trung Tônem a dalšími třemi obhájci lidských práv. Soud potvrdil původně vyměřené tresty, včetně dvanácti let odnětí svobody pro Nguyễna Trung Tôna.

 

Pastor byl poprvé zadržen v roce 2011 na základě obvinění z „šíření protistátní propagandy“.

 

V únoru 2017 byl unesen a zbit.

 

30. července 2017 byl zadržen znovu a následně v dubnu 2018 usvědčen ze zapojení do „aktivit s cílem svržení režimu“. Společně se skupinou „Bratrstvo pro demokracii“ podporoval vězně a jejich rodiny a snažil se zasazovat o demokracii.

 

Za pastora a jeho kolegy se přimlouvalo mnoho organizací a vlád po celém světě. Navzdory veškerému úsilí však odvolací soud potvrdil původní výši trestu, což znamená, že by se pastor neměl dostat na svobodu dříve než v roce 2029.

 

Pamatujte na pastora Nguyễna na modlitbách. Modlete se také za jeho ženu Nguyễn Thị Lanh a jejich dvě děti.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


Jiří P., Hradec Králové (12.06.2018 21:28:45)
Nebeský Otče - Spasiteli, prosíme pomoz nám i bratru ve Vietnamu, být věrnými až do smrti.... vzpomínáme na Tvé Slovo, že se nemáme bát těch co zabíjejí tělo.... věříme v lepší věci u Tebe v nebesích. Amen

 

    Text vaší modlitby:

    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Nabídka knih z nakladatelství Stefanos s 31% slevou

Marx a Satan + Láska vytrvá jen za 316 Kč!

Uvedená cena je platná pouze při společné objednávce obou knih s využitím objednávkového formuláře na těchto stránkách, podmínkou je dodržení speciálního postupu (jedná se o kombinaci tří různých slev).

 

Poštovné a balné neúčtujeme, uhradíte jen cenu samotných knih (316 Kč za každou sadu). Jedná se o časově omezenou akci, platí pouze v září 2018.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.