Aktuálně

 

22. 06. 2018

Alžírsko: Členové dvou společenství mohou opět používat své modlitebny

 

 
Fotografie: Modlitebna v Ait-Mellikeche. (Fotografie: World Watch Monitor)

(Middle East Concern, Hlas mučedníků Kanada)

 

Alžírští křesťané v provincii Oran jsou vděční, že mohou opět používat dvě nedávno uzavřené modlitebny. Nařízení zakazující používání budov byla vydána v listopadu 2017 a únoru 2018. Z dosud neznámých důvodů guvernér nedávno podepsal rozhodnutí, které umožňuje opětovné používání budov od 10. června, bez jakýchkoli dalších podmínek.

 

Rozhodnutí bylo odesláno zástupcům oběma společenství, a také místním policistům, kteří dostali za úkol odstranit pečeti z vchodových dveří. Přestože společenství mohou opět fungovat, stále nemají oficiální registraci. Nařízení z roku 2006 ukládá všem společenstvím povinnost získat povolení vydávané speciálním výborem. Podle našich zdrojů se však tento výbor nikdy neschází a proto ani žádné žádosti neschvaluje.

 

Vzdejte Bohu chválu za to, že se tito křesťané v provincii Oran mohou opět scházet k bohoslužbám. Současně vás však prosíme o modlitby za další alžírská společenství, jejichž modlitebny zůstávají uzavřeny nebo aktuálně řeší vydaný příkaz k ukončení činnosti.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


Jiří P., Hradec Králové (27.06.2018 21:08:35)
Pane Bože náš, Tvým cestám porozumíváme jen částečně, a tak prosíme dej nám - i těm našim spolupoutníkům v Alžírsku - své jasno i déšť, tak jak se Tobě líbí, tak aby růže našich životů mohly kvést. Chceme pamatovat na Tvá Slova skrze apoštola, že skrze mnohá soužení musíme vcházet do nebeského království.... proto prosíme uděl do srdcí našich Ducha moudrosti a síly ke svatému životu. Prosíme ke Tvé cti, ve jménu Syna Božího, Ježíše. Amen.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.