Aktuálně

 

11. 08. 2018

Uganda: Tři unesené děti se vrátily domů

 

 
Modlete se za ugandské děti.

(Morning Star News)

 

Po nezbytném ověření získaných informací byla nedávno zveřejněna zpráva o bezpečném návratu trojice dětí unesených v prosinci 2015. Od začátku panovalo přesvědčení, že cílem únosu bylo přinutit celou rodinu, aby se obrátila zpátky k islámu. Otec Madengho, tou dobou čerstvý konvertita ke křesťanství, se domníval, že se islámští radikálové chtěli vypořádat s ním osobně. Když ho nezastihli doma, unesli mu alespoň tři malé děti: Musitafu, Amuzu a Šakiru.

 

Po téměř dvou a půl letech zadržování na neznámém místě se dětem letos 5. května podařilo uprchnout. Nevěděly kde jsou a kam by měly jít; nakonec je našel příbuzný na ulici, v osadě vzdálené přibližně 80 kilometrů od domova. Kvůli zbídačenému stavu je nejdřív ani nepoznal – v zajetí nebyly jen denně indoktrinovány Koránem, ale také trpěly podvýživou.

 

Od návratu jsou Musitafa, Amuza i Šakira v péči psychologů a dostávají potřebné jídlo. Fyzicky ani duševně na tom však stále nejsou příliš dobře. Navzdory všemu je Madengho nesmírně vděčný za požehnání, kterého se mu v podobě návratu dětí dostalo. Současně důvěřuje Bohu, že jim obnoví i zdraví. „Děkuji Bohu za to, že mé děti zázračným způsobem zachránil. A stejný Bůh, který je zachránil, jim může také vrátit zdravou mysl a ducha.“ Pamatujte na tuto rodinu na modlitbách; přimlouvejte se zejména za úplné zotavení dětí.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:

    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Nabídka knih z nakladatelství Stefanos s 31% slevou

Marx a Satan + Láska vytrvá jen za 316 Kč!

Uvedená cena je platná pouze při společné objednávce obou knih s využitím objednávkového formuláře na těchto stránkách, podmínkou je dodržení speciálního postupu (jedná se o kombinaci několika slev).

 

Poštovné a balné neúčtujeme, uhradíte jen cenu samotných knih (316 Kč za každou sadu). Akce je časově omezená, platí pouze v březnu 2019.

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.