Aktuálně

 

01. 11. 2018

Kyrgyzstán: Mladý konvertita surově zbit

 

 
Modlete se za křesťany v Kyrgyzstánu, kteří jsou kvůli své víře stále v ohrožení. (Fotografie: Barnabas Fund)

(Barnabas Fund, Release International)

 

Trojice muslimů v kyrgyzském Tamči 17. října surově zbila mladého křesťana.

 

Pětadvacetiletého Eldose, konvertitu od islámu, útočníci zahnali do kouta a vyzvali, aby na znamení svého obrácení zpátky k islámu odříkal šahádu (islámské vyznání víry). Když Eldos odmítl uposlechnout, fyzicky ho napadli. Způsobili mu otřes mozku, zlomili mu čelist, vyrazili několi zubů a poranili oko.

 

Nakonec z místa činu zmizeli, zatímco mladík bojoval o život.

 

Podle dostupných zpráv policisté prohlásili, že motivy útoku nebyly náboženské. Mladík byl podle nich napaden proto, že si pouštěl hlasitou hudbu, což jim měl sám potvrdit. Podle právního zástupce však křesťan v době údajné výpovědi kvůli zraněním nemohl mluvit. V současné době Eldos nachází v nemocnici a má za sebou operaci čelisti.

 

Modlete se za nastolení spravedlnosti v tomto případu, navzdory zřejmým obstrukcím ze strany policie. Zatímco se Eldos zotavuje z následků útoku a zmíněné operace, modlete se za jeho úplné fyzické uzdravení. Vyprošujte mu také potřebnou vnitřní sílu a nadpřirozenou útěchu. Modlete se, aby Bůh usvědčil útočníky z hříchu, aby se k němu mohli obrátit a nalézt milost a odpuštění.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


Jiří P., Hradec Králové (05.11.2018 23:01:10)
Otče nebeský požehnej bratra Eldose brzkým uzdravením a naplň jeho srdce novými dobrými svými dary, ve jménu Ježíše, prosíme. Amen

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V červenci 2017 vyšla aktualizovaná mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (plakát A2). Zasíláme ZDARMA do rozebrání zásob. Objednávkový formulář naleznete zde.

Mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (2017)

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.