Aktuálně

 

16. 03. 2019

Čína: Záhadné zmizení církevního spolupracovníka

 

 
Členové společenství „Časný déšť“ se scházejí pod širým nebem. (Fotografie: China Aid)

(Hlas mučedníků Korea, Early Rain Covenant Church)

 

Od prosincového zadržení více než stovky členů společenství Early Rain Covenant Church (Časný déšť) představitelé státních orgánů i nadále obviňovali, nechávali zadržovat a nejrůznějšími způsoby komplikovali život křesťanům s vazbami na tento sbor.

 

Jeden z členů, Pchan Fej, byl od původního incidentu zadržen již několikrát. Když jej policisté zatkli poprvé, vyslechli a následně propustili, odstěhoval se jinam. Policisté jej však nepřestali obtěžovat a pořádat razie v jeho novém domě.

 

Kvůli tlaku místních orgánů Pchan Fej navíc přišel o práci v nákupním centru Jung Chuej. Na začátku měsíce nastoupil do nového zaměstnání, 4. března však záhadně zmizel a podle posledních zpráv dosud nenavázal žádný kontakt s přáteli ani příbuznými. Zástupci společenství Časný déšť prosí o modlitby. „Horlivě se modlíme za tohoto beránka, zajatého a odděleného od stáda Pána Ježíše Krista. Kéž na něm spočívá Boží Duch a chrání jeho tělo i duši!“

 

Připojte se ke členům společenství v modlitbách za Pchan Feje. Kéž ho Bůh chrání před každou újmou a kéž se může brzy znovu shledat se znepokojenou rodinou a přáteli. Modlete se i za mnohé další křesťany, kteří stále zůstávají vězněni – včetně pastora Wanga I a jeho manželky, kteří byli obviněni z „podněcování k podrývání autority režimu“.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.