Aktuálně

 

11. 05. 2019

Srí Lanka: Pomoc motivovaná láskou

 

 
Zničený interiér budovy společenství Sión (fotografie: Provided)

(Hlas mučedníků Kanada)

 

Zatímco sdělovací prostředky na ničivé bombové útoky na Srí Lance o velikonoční neděli pomalu zapomínají, stovky stále trpících lidí zůstávají předmětem zájmu Hlasu mučedníků. Podle poslední aktualizace z 6. května si útoky vyžádaly celkem 257 obětí na životech, z toho 40 zahraničních státních příslušníků. Stovky přeživších dodnes trpí – kromě fyzických zranění je sužují hrůzy spojené se ztrátou blízkých a traumatické vzpomínky na scény samotných útoků, kterých byli očitými svědky.

 

Celá řada organizací reaguje na aktuální situaci nabídkami pomoci. Kanadský Hlas mučedníků se rozhodl poskytnout finanční podporu ze svého „Fondu pro rodiny mučedníků“ (Families of Martyrs Fund) a „Fondu pro lékařskou pomoc“ (Medical Fund). Poskytnuté prostředky přispějí k uhrazení výloh na lékařskou péči a dalších forem podpory postižených rodin. Na distribuci se budou podílet partnerské organizace přímo na Srí Lance, aby bylo zajištěno, že podpora bude poskytnuta nejefektivnějším možným způsobem.

 

Pamatujte i nadále na stovky obětí, které stále prožívají traumata a trpí dalšími následky děsivých útoků. Modlete se za křesťanské iniciativy organizované po celé zemi i v zahraničí, usilující o láskyplnou pomoc všem, kdo potřebují pomoc a naději. Přimlouvejte se také za pachatele zapojené do přípravy útoků, kteří útoky přežili, aby zakusili lásku proměňující životy, odpuštění a zachraňující milost, které není možné získat jinak než skrze Ježíše Krista.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: 15. 10. 2018 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z pokolení na pokolení

 

Příběh severokorejské rodiny, která dokázala udržet při životě poselství evangelia v jednom z nejbrutálnějších protikřesťanských režimů, jaké lidstvo zná, po více než padesát let.

 

V roce 1907 přineslo duchovní probuzení v Pchjongjangu do Koreje ohromný rozmach křesťanství. Americký misionář William Blair tehdy prohlásil, že „nesmírný oceán modliteb se nyní vzdouvá k Božímu trůnu“. O padesát let později se v důsledku krutého pronásledování na severu Koreje tento oceán doslova vypařil; přece však dál přežívalo alespoň několik pramínků. Tato kniha přináší příběh jedné severokorejské rodiny, v níž se předávalo evangelium z generace na generaci ve stínu pracovních táborů, věznění, výslechů a především uprostřed každodenního děsivě ubíjejícího života v Severní Koreji.

 

Elektronická kniha je k dispozici ve formátech Kindle (KF8+Mobi) a EPUB.

 

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.