Aktuálně

 

01. 06. 2019

Alžírsko: Zapečetění modlitebny a biblické školy

 

 
Oznámení o úředním zapečetění budovy umístěné na vchodových dveřích modlitebny ve městě Boudjima.

(zdroje Hlasu mučedníků, Morning Star News)

 

22. května úřady ve městě Boudjima nechaly zapečetit budovu místní modlitebny a s ní spojené biblické školy. Podle pastora Jusefa Ourahmane zástupci společenství podali žádost o povolení k činnosti, ale jak je v Alžírsku obvyklé, neobdrželi žádnou odpověď.

 

V den akce dostal pastor Jusef avízo, aby se k modlitebně osobně dostavil. Přítomní četníci se mu za své počínání omluvili s tím, že zapečetění objektu nařídil guvernér a oni jenom vykonávají příkaz.

 

Pastor Jusef slouží jako viceprezident Alžírské protestantské církve, která dohlíží na činnost 45 společenství po celé zemi. Od listopadu 2017 již několik z nich muselo na základě úředního rozhodnutí ukončit veškeré aktivity.

 

Pokračujte v modlitbách za křesťanská společenství po celém Alžírsku, kterým bezprostředně hrozí zákaz činnosti. Kéž jejich členové naleznou způsob, jak se i nadále společně scházet k tolik potřebnému pokojnému obecenství a bohoslužbám. Modlete se, aby Bůh pastora Jusefa a jeho kolegy vedl a naplňoval moudrostí, zatímco hledají cesty dalšího směřování místní církve v těchto nelehkých dobách. Modlete se také za vedoucí představitele země a všechny v moci postavené a vyprošujte jim nadpřirozený Boží zásah do jejich životů. Kéž jsou místní křesťané svědectvím o jeho spáse a proměňující moci lidem, kteří uzavírání budov nařizují, i těm, kteří ho uskutečňují.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.