Aktuálně

 

27. 06. 2019

Pákistán: Odvolací jednání opět odročeno – již posedmé

 

 
Zafar Bhattí

(Church in Chains, Release International)

 

Zafar Bhattí je uvězněn od července 2012 na základě obvinění z odesílání rouhavých SMS zpráv. V roce 2017 byl odsouzen na doživotí. Veškerou vinu popírá, neboť mobilní telefon, ze kterého byly zprávy odeslány, nebyl zaregistrován na jeho jméno. Proti rozsudku se odvolal, ale odvolací jednání je opakovaně odkládáno. Naposledy mělo proběhnout 19. června, ale nakonec byl termín opět posunut, již posedmé. Nový termín byl stanoven na 12. září.

 

Zafar se nachází ve špatném zdravotním stavu, bojuje s cukrovkou a depresemi. Očekávání všech zúčastněných byla vysoká, neboť soudce na přelíčení 25. dubna prohlásil, že proti Zafarovi neexistují žádné důkazy a že by měl být propuštěn. Neustálé odklady prohlubují jeho psychické trauma. Mehvíš Bhattí po návštěvě 20. června poznamenal: „Je nesmírně skleslý… nemohl jsem pro něj nic udělat… jen jsem se ho snažil povzbuzovat z Božího Slova. Prosím, pamatujte na něj na modlitbách.“

 

Pamatujte i vy na Zafara a na jeho manželku Návab. Modlete se, aby zakoušeli přítomnost Ducha svatého, zatímco čekají na výsledek zářijového přelíčení; přítomnost, ze které budou čerpat pokoj a radost. Kéž soudní jednání skončí příznivým výsledkem, aby byl Zafar konečně propuštěn na svobodu a znovu se shledal s manželkou a celou rodinou. V neposlední řadě proste, aby se Bůh dotýkal srdcí žalobců, aby činili pokání a uvěřili v Krista.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: 15. 10. 2018 vyšla v nakladatelství Stefanos nová e-kniha.

 

 

Z pokolení na pokolení

 

Příběh severokorejské rodiny, která dokázala udržet při životě poselství evangelia v jednom z nejbrutálnějších protikřesťanských režimů, jaké lidstvo zná, po více než padesát let.

 

V roce 1907 přineslo duchovní probuzení v Pchjongjangu do Koreje ohromný rozmach křesťanství. Americký misionář William Blair tehdy prohlásil, že „nesmírný oceán modliteb se nyní vzdouvá k Božímu trůnu“. O padesát let později se v důsledku krutého pronásledování na severu Koreje tento oceán doslova vypařil; přece však dál přežívalo alespoň několik pramínků. Tato kniha přináší příběh jedné severokorejské rodiny, v níž se předávalo evangelium z generace na generaci ve stínu pracovních táborů, věznění, výslechů a především uprostřed každodenního děsivě ubíjejícího života v Severní Koreji.

 

Elektronická kniha je k dispozici ve formátech Kindle (KF8+Mobi) a EPUB.

 

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.