Aktuálně

 

08. 11. 2019

Čína: Nová nařízení přinášejí nová omezení

 

 
Oznámení o nové omezující vyhlášce (fotografie: ChinaAid)

(ChinaAid)

 

Státní orgány v provincii Če-ťiang nedávno zavedly několik nových omezení aktivit křesťanských společenství, včetně zákazu pořádání křestních shromáždění a používání schránek na finanční sbírky. Pověření úředníci dostali na starost monitorování účastníků, typů aktivit, časů a míst konání bohoslužeb, aby bylo zajištěno dodržování těchto nařízení.

 

Jedním z důvodů dodatečných restrikcí je snaha zabránit jakémukoli zahraničnímu vlivu. V té souvislosti byl rovněž vyhlášen úplný zákaz finanční podpory náboženských aktivit ze zahraničí. Čínští vedoucí představitelé jsou přesvědčeni, že by se zahraniční mocnosti mohly pokusit zneužít náboženství ke svržení režimu.

 

Více informací o pronásledování křesťanů v Číně, včetně starších zpráv, naleznete na stránce China Country Report.

 

Přimlouvejte se za církevní vedoucí v této čínské provincii, kteří se musí s novými omezeními nějakým způsobem vypořádat a snaží se hledat moudré způsoby, jak i nadále společně oslavovat Boha. Kéž se evangelium nepřestává šířít po celé zemi, navzdory veškerým lidským snahám o jeho potlačení. Pozvedejte na modlitbách také četné křesťany, kteří jsou v současné době kvůli své víře ve vězení. Proste, aby je Bůh obdařil fyzickou silou, psychickou odolností i duchovní vytrvalostí.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V červenci 2017 vyšla aktualizovaná mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (plakát A2). Zasíláme ZDARMA do rozebrání zásob. Objednávkový formulář naleznete zde.

Mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (2017)

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.