Aktuálně

 

29. 11. 2019

Čína: Vážné zdravotní problémy uvězněných křesťanů

 

 
Chu Š’-kenův křest. (Fotografie: www.chinaaid.org)

(ChinaAid)

 

Zdravotní stav dvou uvězněných čínských křesťanů vyvolává vážné obavy. Chu Š’-ken je zadržován od července 2015, v následujícím roce byl pak obviněn z „podvracení státní moci“. Jako důkaz proti němu posloužila fotografie z jeho křtu. Nakonec byl odsouzen k sedmi a půl letům odnětí svobody.

 

Ve vězení Chu prodělal infarkt, kromě toho trpí celou řadou dalších problémů. Kvůli závažnosti jeho zdravotního stavu bylo příbuzným přislíbeno, že bude podmíněně propuštěn na svobodu. Chu se následně přiznal ke spáchání činů, ze kterých byl obviněn – v domnění, že to jeho propuštění usnadní. Navzdory všem slibům však nakonec propuštěn nebyl.

 

Druhý vězeň, Ke Ťüe-pching, je vězněn již tři roky, přestože dosud nebyl odsouzen. Zadržen byl v listopadu 2016, v rámci hromadného zatýkání v Su-čou. Přestože s ním proběhl soud, nepadl žádný rozsudek. Jeho zdravotní stav se od té doby prudce zhoršil, dokonce mu byla diagnostikována rakovina. Přestože Geovi blízcí kontaktovali odpovědné úřady a vyjádřili své znepokojení a obavy, neobdrželi žádnou odpověď.

 

Přimlouvejte se za oba dva uvězněné křesťany, stejně jako za jejich znepokojené příbuzné. Modlete se, aby je Bůh naplňoval svým pokojem, posiloval je a povzbuzoval. Kromě lékařské péče, kterou Chu a Ke tak naléhavě potřebují, vyprošujte oběma také Boží dotek, uzdravení a naději. Modlete se i za představitele režimu, aby nejen schválili podmínečné propuštění ze zdravotních důvodů, ale také definitivně zrušili veškerá obvinění.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Jedním z cílů z. s. Pomoc pronásledované církvi (provozovatele těchto stránek) je podpora vydávání literatury,
která vypovídá o křesťanských mučednících a o svědcích víry. Nákupem některé z těchto knih (z nakladatelství Stefanos) umožníte vydávání dalších titulů (v papírové i elektronické podobě). Objednávkový formulář naleznete zde.

Bill Higgins: Hus drží klíč Richard Wurmbrand: Kristus na židovské cestě Hans Martin Braun: Let přes hranice Richard Wurmbrand: Od utrpení k triumfu Richard Wurmbrand: Sám s Bohem Ken Anderson: Smělý jako beránek Richard Wurmbrand: V Božím podzemí Darlene Deiblerová-Roseová: Ve stínu vycházejícího slunce Richard Wurmbrand: Vězeňské zdi kdyby promluvily Hermann Hartfeld: Víra navzdory KGB Eric Foley: Z pokolení na pokolení

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.