Aktuálně

 

09. 05. 2020

Čína: Křesťané odvlečeni ze shromáždění domácího společenství

 

 
Tato žena se rovněž účastnila shromáždění, které se stalo terčem razie. (Fotografie: ChinaAid)

(ChinaAid, Christian Post, International Christian Concern)

 

Členové společenství Sing-kuang ve městě Sia-men se scházejí v obytném domě, protože se odmítají připojit k režimem schválenému Hnutí trojí soběstačnosti (三自爱国运动, Sānzì Àiguó Yùndòng). 3. května příslušníci bezpečnostních složek vtrhli do budovy, ve které právě probíhala bohoslužba. Na křesťany, kteří hlídali dveře, policisté zaklekli a účastníky násilím vyvlekli ven. Shromáždění označili za nelegální a vyzvali účastníky, aby přestali natáčet akci na telefony (které jim nakonec zabavili). Jedno krátké video se však na Internet dostalo.

 

V průběhu razie policisté nepředložili povolení k domovní prohlídce. Nejméně tři křesťané byli při zásahu zraněni, jeden musel být ošetřen lékařem. Šest účastníků bylo několik hodin zadržováno, propuštěni byli až večer. Úřady posléze vydaly nařízení, které oficiálně zakazuje pořádání dalších shromáždění náboženského charakteru.

 

Více informací o pronásledování křesťanů v Číně naleznete na stránce China Country Report.

 

Modlete se, aby členové společenství Sing-kuang nalezli způsoby, jak se i nadále scházet ke společnému povzbuzování a růstu ve víře. Modlete se za prezidenta Si a členy jeho administrativy, aby polevili ve svém aktivním odporu vůči evangeliu. Modlete se za všechny vedoucí politické představitele Číny, aby osobně zakusili Boží lásku a zachraňující milost a uvěřili v jeho Syna Ježíše Krista, který se touží stát i jejich osobním Spasitelem a Pánem.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


Milan L., Liptov (09.05.2020 12:17:56)
Nebeský Otče, vzývame meno Pána Ježiša Krista nad Čínou a jej politikmi, pokladáme najdrahšie meno Ježiš na Čínu a jej politikov, uvaľujeme Čínu a jej politikov na Ježiša Krista - Pána pánov a Kráľa kráľov, Hallelujah! AMEN.

 

    Text vaší modlitby:


    Poslat e-mailové upozornění v případě zveřejnění aktualizace k této zprávě: 
    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V březnu 2020 vyšla v nakladatelství Stefanos nová kniha.

 

 

Snubní prsten za život

 

Na cele s bojovníky Islámského státu

 

V prosinci 2015 byl na letišti v Chartúmu zadržen tajnou policií český občan Petr Jašek. Následujících čtrnáct měsíců byl vězněn súdánským režimem a v lednu 2017 ho tamní tribunál odsoudil na doživotí za „špionáž a velezradu“, třebaže jeho skutečným „zločinem“ byla prostá snaha pomoci africkým pronásledovaným křesťanům. Co prožíval v obávaném saharském vězení, bylo po dlouhé měsíce předmětem velkých obav a spekulací. V této knize o tom Petr Jašek nyní sám vypravuje…

 

 

Napsali o knize:

 

„Jedním dechem jsem přečetl tuto knihu, která v dnešní rozdělené společnosti ukazuje cestu, jak je možné zvítězit nad brutalitou a nenávistí. Z tohoto dramatického vyprávění jsem pochopil, že je to skrytá, obrovská síla hluboké víry, lásky a odpuštění. Děkuji bratru Petrovi za svědectví, že se stal nejen hlasem mučedníků, ale i výkřikem, který čeká na naši odpověď.“

— Leoš Ryška, SDB, ředitel TV Noe

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.