Kombinování různých druhů slev

 

01. 01. 2019

E-knihy Světlo v čas večera (e-kniha) a Marx a Satan (e-kniha) v lednu 2019 s 29% slevou

 

Odběratelé novinek dostávají jednou měsíčně (první den v měsíci v 0:05) slevový kupón na nákup vybrané dvojice knih (nebo e-knih) se slevou. Slevu z kupónu (tento měsíc 25 %) je možné kombinovat s dalšími druhy slev a docílit tak ještě vyšší celkové slevy. Na této stránce se dozvíte, jak na to.

 

V lednu 2019 je pro dosažení maximální možné slevy zapotřebí postupovat následovně:

 

 

01. 01. 2019

Postup objednávky e-knih za nejnižší možnou cenu

 

 • Otevřete si v prohlížeči online verzi bulletinu Hlas mučedníků 5–6/2018.
 • Klikněte na tlačítko „Knihy z nakladatelství STEFANOS s 5% slevou“ v levém horním rohu, ocitnete se v objednávkovém formuláři.
 • V sekci „ELEKTRONICKÉ KNIHY“ zatrhněte zatržítko u e-knihy „Světlo v čas večera (e-kniha)“, u e-knihy „Marx a Satan (e-kniha)“ rovněž:    e-kniha Světlo v čas večera (e-kniha)    e-kniha Marx a Satan (e-kniha)
 • 1. KONTROLNÍ BOD – klikněte do pole „Celkem Kč“, měl(a) by se v něm objevit hodnota 164:    Celkem Kč 
  TIP: Pokud se v poli „Celkem Kč“ objeví hodnota 173, začněte znovu od začátku – zřejmě jste nezačal(a) kliknutím na tlačítko „Knihy z nakladatelství Stefanos s 5% slevou“.
 • Do pole „Slev. kupón“ vepište kód W3CU4:    Slev. kupón
 • 2. KONTROLNÍ BOD – znovu klikněte do pole „Celkem Kč“, hodnota by se měla změnit na 123:    Celkem Kč 
  TIP: Pokud se hodnota v poli „Celkem Kč“ nezmění, zřejmě jste neopsal(a) správně kód kupónu. Zkopírujte ho přes schránku.
 • TIP: U e-knih se může stát, že celková cena po aplikaci všech slev klesne pod 100 Kč, zvlášť pokud se uvedené slevy kombinují ještě se slevou věrnostní, která se ve formuláři zohlední po vyplnění e-mailové adresy. Pokud tato situace nastane (bezprostředně před kliknutím na tlačítko „Objednat“ se ve vyplněném formuláři zobrazuje cena „Celkem Kč“, která je nižší než 100 Kč), formulář se vám nepodaří odeslat. Objednejte si ještě nějakou drobnost, která celkovou cenu mírně zvýší.
 • Pokud se vám ve formuláři zobrazuje očekávaná celková cena (maximálně 123 Kč), vyplňte jméno a adresu a klikněte na tlačítko  . V opačném případě (zobrazuje se celková cena vyšší než 123 Kč) si celý postup pečlivě projděte ještě jednou, případně nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře (jako „Předmět“ zvolte „Objednávky elektronických knih (Stefanos)“).