Kombinování různých druhů slev

 

01. 05. 2019

Knihy William Carey a Byl jsem agentem NKVD v květnu 2019 s 55% slevou

 

Odběratelé novinek dostávají jednou měsíčně (první den v měsíci v 0:05) slevový kupón na nákup vybrané dvojice knih (nebo e-knih) se slevou. Slevu z kupónu (tento měsíc 40 %) je možné kombinovat s dalšími druhy slev a docílit tak ještě vyšší celkové slevy. Na této stránce se dozvíte, jak na to.

 

V květnu 2019 je pro dosažení maximální možné slevy zapotřebí postupovat následovně:

 

 • objednat si současně knihy William Carey a Byl jsem agentem NKVD (v jedné objednávce); stačí od každé jeden výtisk
 • použít k tomu objednávkový formulář na těchto stránkách, přičemž je zapotřebí přesně dodržet níže uvedený postup, krok za krokem (je důležité i pořadí jednotlivých kroků)

 

01. 05. 2019

Postup objednávky knih za nejnižší možnou cenu

 

 • Otevřete si v prohlížeči online verzi bulletinu Hlas mučedníků 2/2019.
 • Klikněte na tlačítko „Knihy z nakladatelství STEFANOS s 5% slevou“ v levém horním rohu, ocitnete se v objednávkovém formuláři.
 • V sekci „PAPÍROVÉ KNIHY“ přepište u knihy „William Carey“ množství z 0 na 1 ks, u knihy „Byl jsem agentem NKVD“ rovněž:  ks William Carey  ks Byl jsem agentem NKVD
 • 1. KONTROLNÍ BOD – klikněte do pole „Celkem Kč“, měl(a) by se v něm objevit hodnota 311:    Celkem Kč 
  TIP: Pokud se v poli „Celkem Kč“ objeví hodnota 327, začněte znovu od začátku – zřejmě jste nezačal(a) kliknutím na tlačítko „Knihy z nakladatelství Stefanos s 5% slevou“.
 • Do pole „Slev. kupón“ vepište kód P8HW2:    Slev. kupón
 • 2. KONTROLNÍ BOD – znovu klikněte do pole „Celkem Kč“, hodnota by se měla změnit na 186:    Celkem Kč 
  TIP: Pokud se hodnota v poli „Celkem Kč“ nezmění, zřejmě jste neopsal(a) správně kód kupónu. Zkopírujte ho přes schránku.
 • Pokud se vám ve formuláři zobrazuje výše uvedená celková cena (186 Kč), vyplňte jméno a adresu a klikněte na tlačítko  . V opačném případě (zobrazuje se cena vyšší než 186 Kč) si projděte celý postup ještě jednou, případně nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře (jako „Předmět“ zvolte „Objednávky papírových knih (Stefanos)“).
  TIP: Poštovné a balné neúčtujeme, uhradíte pouze cenu samotných knih (po aplikaci všech slev).