Zasílání novinek z nakl. Stefanos

 

23. 11. 2016

Zasílání e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete novinky z nakladatelství Stefanos (oznámení o nově vycházejících papírových i elektronických knihách, aktualizacích elektronických knih, cenově výhodných nabídkách a podobně) zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/stefanos-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference stefanos-l“ je vaše přihlášení k odběru novinek dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci stefanos-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.
  • Každý měsíc obdržíte jeden automaticky vygenerovaný e-mail se slevovým kupónem (viz níže) a nula až jeden ručně psaný e-mail, celkem tedy jeden až dva e-maily měsíčně.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byla oznámení zasílána a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "stefanos-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

27. 11. 2016

Slevové kupóny

 

Odběratelé novinek dostávají jednou měsíčně (první den v měsíci v 0:05) slevový kupón na nákup vybrané dvojice knih (nebo e-knih) se slevou.

 

Slevový kupón je možné uplatnit pouze při objednávce prostřednictvím formuláře na stránce www.hlas-mucedniku.cz/knihy, viz obrázek vpravo.

 

Konkrétní kupón se vždy vztahuje ke dvěma konkrétním papírovým knihám nebo ke dvěma konkrétním e-knihám (nikoli ke kombinaci papírové knihy a e-knihy). Pokud existuje určitý titul v papírové i elektronické podobě, kupón se vždy týká pouze jedné z verzí, papírové nebo elektronické. (Pokud je vydán kupón na papírovou knihu, nedá se použít na stejnojmennou e-knihu a obráceně.)

 

Pokud použijete platný kupón na e-knihu a objednáte si ji s jejím papírovým protějškem, objednávku se vám sice podaří odeslat, ale žádné úspory tím nedosáhnete. Elektronická verze je k papírovému protějšku vždy zdarma (i bez kupónu), 0 Kč se slevou 25 % je zase 0 Kč. Slevové kupóny na e-knihy mají smysl pouze v případě, že e-knihy nakupujete samostatně.

 

Pokud se kupón vztahuje k papírové knize, musí objednávka se zadaným kupónem obsahovat alespoň DVA výtisky papírových knih (započítávají se i tituly, na které se sleva nevztahuje).

 

Pokud použijete platný kupón na e-knihu a máte nárok na plošnou věrnostní slevu (viz „e-knižní klub Stefanos“), obě slevy se zkombinují automaticky.

 

Více informací o kombinování slev (s aktuálním příkladem) naleznete na samostatné stránce.