Aktuálně

 

09. 06. 2017

Čína: Obhájce lidských práv propuštěn na svobodu

 

 
Li Che-pching (vpravo) s bratrem Li Čchun-fu po svém propuštění.

(Hlas mučedníků USA)

 

Po téměř dvou letech strávených ve vězení se křesťanský právník a obhájce lidských práv Li Che-pching letos v květnu vrátil domů k rodině. Bratr Li byl zadržen v červenci 2015, společně se skupinou advokátů zastupujících evangelikální křesťany a další osoby, které se staly obětí režimu. Li byl při neveřejném procesu usvědčen z „podvracení státní moci“. Během dvouletého věznění byl opakovaně týrán.

 

Jeho bratr, Li Čchun-fu, který byl zadržen ve stejnou dobu, byl ve vězení týrán takovým způsobem, že musel být propuštěn předčasně (9. května), poté co začal vykazovat známky duševní poruchy. Sám Li Che-pching je slabý a pohublý, ale podle zpráv od manželky má dobrou náladu a je šťastný, že je opět s rodinou.

 

Čínští advokáti angažující se v oblasti lidských práv jsou často křesťané, kteří jednají z osobního přesvědčení a dostávají se při své práci do konfliktu se státními orgány.

 

Modlete se za úplné zotavení obou bratrů.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:

    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: Všechny e-knihy z nakladatelství Stefanos si nyní můžete zdarma vypůjčit v místní knihovně a přečíst na telefonu, tabletu nebo čtečce s Androidem. Klikněte na některou z obálek pro více informací.
Půjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnáchPůjčování e-knih v knihovnách

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.