Aktuálně

 

17. 06. 2017

Írán: Vysílání z dalšího satelitu znamená potenciální zdvojnásobení počtu diváků

 

 
Satelitní paraboly v Íránu (ilustrační fotografie: Flickr / SAT-7 (c)

(SAT-7)

 

Křesťanská televizní stanice připravující pořady v jazyce fársí, SAT-7 PARS, je nyní k dispozici také na satelitu Yahsat 1A, jehož příjem patří v Íránu k nejrozšířenějším. Počet místních domácností sledujících Yahsat se odhaduje na deset milionů. Výkonný tzv. východní svazek pokrývá Írán a Afghánistán. K příjmu signálu stačí mnohem menší, levnější a v neposlední řadě méně nápadné paraboly než v případě mnoha jiných satelitů.

 

Díky vysoké kvalitě a pestrosti programů je Yahsat v íránských rodinách stále oblíbenější. „Snili jsme o tom již několik let; Yahsat je mezi Íránci velmi populární a umožní nám navázat kontakt s úplně novými diváky v Íránu i dalších oblastech střední Asie,“ uvedl vedoucí manažer křesťanského kanálu, Panayiotis Keenan.

 

„Zařazením do nabídky Yahsatu jsme získali úplně novou diváckou základnu; technická data naznačují možná až zdvojnásobení počtu diváků SAT-7 PARS v Íránu,“ dodal zakladatel a generální manažer SAT-7, Dr. Terence Ascott. „Navíc tento satelit nevysílá žádné jiné křesťanské kanály, což pro nás znamená zcela jedinečnou a mimořádnou příležitost.“

 

Kanál SAT-7 PARS je v provozu již deset let a oslovuje velmi početné publikum – své diváky si nalezl v Íránu, Afghánistánu, Tádžikistánu, v několika dalších zemích na Blízkém východě, v Evropě a prostřednictvím internetu mezi lidmi hovořícími jazykem fársí po celém světě. Pozitivně laděné, politicky i kulturně citlivé křesťanské pořady si získaly důvěru mnoha lidí.

 

Zdroj: www.vomcanada.com

 

Vaše modlitby


K této zprávě zatím nikdo žádnou modlitbu nepřidal, můžete přidat první.

 

    Text vaší modlitby:

    Přihlašovací jméno*:     Heslo:  

 

*Přidávat vlastní modlitby mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Související odkazy

 

 

Následující zpráva

 

 

Předchozí zprávy

 

 

TIP: V červenci 2017 vyšla aktualizovaná mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (plakát A2). Zasíláme ZDARMA do rozebrání zásob. Objednávkový formulář naleznete zde.
Mapa pronásledování křesťanů v dnešním světě (2017)

 

Archiv

 


 

Zasílání zpráv e-mailem

 

 

E-mailová adresa:

Heslo:

Postup přihlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou chcete zprávy zasílat, a heslo pro případné pozdější odhlášení. Pokud si žádné nezvolíte, přidělí vám systém heslo náhodné. Klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  • Nejpozději za několik minut obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu automaticky vygenerovaný e-mail s názvem ve tvaru „confirm <unikátní kód>“. E-mail bude obsahovat URL adresu ve tvaru „https://webmail.ecn.cz/mailman/confirm/hlas-mucedniku-alert-l/<unikátní kód>“, na kterou kliknete a ocitnete se na WWW stránce nazvané „Potvrď žádosti o přihlášení“. Můžete zde vyplnit své celé jméno (nepovinné) a kliknutím na tlačítko „Přihlášení do konference hlas-mucedniku-alert-l“ je vaše přihlášení k odběru zpráv dokončeno.
  • Na zadanou e-mailovou adresu vám dorazí ještě jeden automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Vítejte v konferenci hlas-mucedniku-alert-l!“, ve kterém naleznete kromě jiného také systémem přidělené heslo, pokud jste si sami žádné nezvolili.

 

Postup odhlášení:

 

  • Do formuláře vyplňte e-mailovou adresu, na kterou vám byly zprávy zasílány a zvolené nebo přidělené heslo (v případě odhlašování je heslo povinné). Klikněte na tlačítko „Odhlásit“. Nejpozději za několik minut na vaši adresu dorazí automaticky vygenerovaný e-mail nazvaný „Odhlášen z konference "hlas-mucedniku-alert-l"“, který již není zapotřebí nijak potvrzovat, k odhlášení stačí zadání správného jména a hesla do formuláře na této stránce.

 

Přihlášení/odhlášení s využitím WWW rozhraní:

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro práci s mailinglistem si nevolte žádné heslo, které využíváte v běžném životě k jiným účelům (síťová přihlášení, bankovní certifikáty a podobně). Heslo je přenášeno a zasíláno e-mailem v nešifrované podobě, proto používejte takové heslo, jehož potenciální prozrazení by pro vás neznamenalo žádnou újmu.

  

 

Zasílání zpráv na čtečky elektronických knih

 

Zprávy jsou jednou týdně zasílány také na čtečky Kindle a PocketBook.