E-knižní klub Stefanos

 

15. 08. 2016

O co jde

 

Pokud se Vám e-knihy z nakladatelství Stefanos líbí a chcete jejich vydávání podpořit ve větší než obvyklé míře (aby mohly v budoucnu vycházet další), můžete tak učinit formou zapojení do „e-knižního klubu Stefanos“.

 

 

25. 09. 2016

Co je zapotřebí udělat

 

„Členem klubu“ se stává automaticky každý, kdo si zakoupí alespoň deset e-knih z nakladatelství Stefanos s využitím objednávkového formuláře na našich stránkách.

 

 

15. 08. 2016

Výhody

 

Věrnostní sleva 35 % na všechny naše e-knihy. A v neposlední řadě také dobrý pocit, že podporujete vydávání kvalitních e-knih z našeho nakladatelství. :)

 

 

25. 09. 2016

Otázky a odpovědi

 

35 %?

Výši slevy jsme dodatečně upravili (z původních 15 %), aby byla nabídka zajímavější pro širší okruh čtenářů.

 

Deset e-knih?

I tuto podmínku jsme dodatečně upravili, aby byla nabídka ještě zajímavější pro ještě širší okruh čtenářů :) Původně si bylo zapotřebí objednat úplně všechny naše e-knihy, v současné době stačí deset libovolných.

 

Je nutné se někde registrovat?

Ne. Stačí si objednat libovolných deset našich e-knih. Systém funguje zcela automaticky. Pokud máte v okamžiku odeslání objednávky objednaných celkem devět nebo méně e-knih, platí pro vás ceny uvedené na stránkách. Pokud jich máte objednaných deset nebo více, získáváte plošnou slevu 35 %.

 

Jak začít?

Pokud dosud nevlastníte žádnou naši e-knihu, nejlepší je začít bezplatnou e-knihou Vítězná víra. Vyplňte objednávkový formulář a následujte pokyny v něm uvedené. Vyzkoušejte si, jestli zvládnete soubor s e-knihou stáhnout, rozbalit, nahrát do svého zařízení a přečíst. Pokud se na čemkoli zaseknete, pošlete nám dotaz a problém společně vyřešíme. Tímto způsobem se stanete člověkem, který již nějakou naši e-knihu vlastní – a můžete přejít k dalšímu kroku.

 

Pokud již některou naši e-knihu vlastníte (stačí bezplatná e-kniha Vítězná víra, viz předchozí odstavec), vyplňte svou e-mailovou adresu do formuláře „Vaše e-knihy“. Obratem obdržíte automatický mail, který bude obsahovat informaci o počtu a celkové ceně dosud neobjednaných e-knih, minimální počet e-knih které si je ještě zapotřebí objednat pro dosažení věrnostní 35% slevy a také odkaz na objednávkový formulář, ve kterém budou všechny chybějící e-knihy zaškrtnuté. Stačí vyplnit adresu (poštovní a e-mailovou), případně u části e-knih zaškrtnutí zrušit (pokud si nechcete objednávat všechny) a odeslat.

 

Formulář „Vaše e-knihy“ používat nemusíte, nicméně je to pohodlnější – nemusíte si pamatovat, které e-knihy už máte koupené a které ještě ne. Pokud máte o zapojení do „programu“ zájem, uložte si adresu formuláře „Vaše e-knihy“ do záložek v internetovém prohlížeči. Když si budete chtít objednat novou e-knihu, formulář navštivte, vyplňte svou e-mailovou adresu a s využitím odkazu v automaticky vygenerovaném e-mailu si dosud nezakoupené e-knihy (všechny nebo pouze vybrané) objednejte.

 

Kdy přesně se mi začne počítat zmíněná 35% sleva?

Teoreticky (i prakticky) již při první objednávce, pokud „po ní“ budete mít (dohromady) objednaných alespoň deset e-knih. Jinými slovy, jakmile objednávku odešlete (kliknete na tlačítko Objednat), zkontrolují se všechny Vaše dosavadní objednávky včetně té, kterou právě odesíláte. Pokud máte objednaných alespoň deset titulů (dohromady ze všech dosavadních objednávek včetně té aktuálně odesílané), zaplatíte za každou aktuálně objednávanou knihu 65 % ceny, pokud máte objednaných e-knih méně, zaplatíte 100 %.

 

Chápu to dobře, je jakmile si koupím desátou e-knihu, na všechny následující už budu mít slevu 35 %?

Přesně tak. Objednáním desáté e-knihy získáváte nárok na slevu, která Vám zůstane už napořád. Podmínkou je pouze nakupování e-knih na našich stránkách a používání stále stejné e-mailové adresy (viz níže).

 

Co když si některou e-knihu objednám omylem dvakrát?

Toto se technicky nemůže stát. Pokud se pokusíte objednat e-knihu, kterou jste si již objednal(a) v minulosti, formulář se Vám nepodaří odeslat a zobrazí se Vám upozornění.

 

Jak systém pozná, že jsou různé objednávky „moje“?

Objednávky se slučují podle e-mailové adresy. Je zapotřebí v objednávkách uvádět stále stejnou e-mailovou adresu. Na velikosti písmen nezáleží, ale jinak musí být e-mailová adresa ve všech objednávkách identická.

 

Co když zapomenu, ze které e-mailové adresy jsem si e-knihy v minulosti objednal(a)?

Začněte formulářem „Vaše e-knihy“. Vyplňte adresu, o které si myslíte, že jste ji použil(a) v minulosti. Pokud se Vám formulář nepodaří odeslat a zobrazí se Vám hláška „na uvedenou e-mailovou adresu nebyly objednány žádné e-knihy“, zkuste jinou. Pokud si nevzpomenete, napište a Vaše objednávky a adresu dohledáme ručně.

 

Co když si e-mailovou adresu změním?

S odesíláním objednávky počkejte, napište nám jakou adresu jste používal(a) dříve a jakou chcete používat do budoucna, stávající objednávky v databázi upravíme a dáme vědět.

 

Jak je to se smíšenými objednávkami (papírové + elektronické knihy)?

Smíšené objednávky (s kódem začínajícím na „S“) ničemu nevadí. Pokud některé e-knihy získáte v rámci smíšené objednávky zdarma jako bonus k papírové knize, je to stejné, jako kdybyste si je koupili samostatně za peníze.

 

A dárkové objednávky?

Ani dárkové objednávky (s kódem začínajícím na „D“) nevadí. Všechny e-knihy získané jakýmkoli způsobem se počítají. Podmínkou je pouze využití objednávkového formuláře na našich stránkách.

 

Takže pro získání slevy na budoucí nákup e-knih si stačí objednat deset papírových knih (naráz nebo postupně) a k nim jejich elektronické protějšky zdarma?

Ano. Souvisí to s naším neotřelým pohledem na věc. Pokud si koupíte „knihu“, nemusíte ji platit dvakrát.

 

Které objednávky přesně se do programu započítávají?

Úplně všechny od začátku. Sice již nemůžete získat zpětně slevu na e-knihy zakoupené v minulosti, ale pokud jste si na našich stránkách zakoupil(a) například čtyři e-knihy v roce 2013 a další tři loni, pro dosažení na věrnostní slevu si stačí doobjednat pouze tři e-knihy, nikoli deset. Pokud si někdo v minulosti objednal deset a více e-knih, na veškeré další již automaticky dostane slevu, i když v době nákupu prvních e-knih věrnostní program ve stávající podobě ještě neexistoval.

 

Co když jsem si některou z e-knih zakoupil(a) v minulosti na Kosmasu/Palmknihách/Gimelu – musím si ji koupit znovu?

Nemáme možnost nijak ověřit, že si někdo konkrétní koupil u některého z prodejců konkrétní e-knihu; program je určený pro zákazníky, kteří si kupují e-knihy na našich stránkách. Nicméně pokud vás možnost zaujala, napište a nějak to vyřešíme (pokud v návazné e-mailové korespondenci pošlete kopii objednávky nebo screenshot z knihovničky z někerého ze zmíněných e-shopů, věnujeme Vám stejné tituly u nás – pro každého zákazníka toto nicméně uděláme max. jednou, jednorázově na začátku). Pochopitelně si je možné e-knihy koupit na našich stránkách „znovu“, ale neradi bychom někoho „postihovali“ za to, že si něco koupil v dobré víře jinde.

 

Odebírám slevové kupóny e-mailem. Občas je ve slevě nějaká e-kniha, kterou ještě nemám.

Slevy z těchto kupónů se s 35% „věrnostní/klubovou“ slevou kumulují. Pokud vyplníte do objednávky aktuálně platný 25% slevový kupón na e-knihu a současně budete po odeslání objednávky majitelem deseti nebo více e-knih, vypočítá se Vám pro tuto e-knihu výsledná cena snížená o 51,25 %.

 

Nezruinuje mě to?

Zcela jistě ne. :) I když si nekoupíte žádné papírové knihy, deset e-knih se dá pořídit již za necelých 230 Kč, pokud si budete vybírat ty nejlevnější. Od jedenácté (resp. desáté včetně) e-knihy už nemusíte splňovat žádné další podmínky, sleva Vám zůstane napořád.

 

Mohou si e-knihy objednávat i čtenáři ze Slovenska? Nemusí je platit převodem na zahraniční (český) účet?

Mohou a nemusí. Více informací naleznete v potvrzujícím mailu po odeslání objednávky, případně napište.

 

Zajímalo by mě ještě něco dalšího.

Napište, zpravidla do 24 hodin se Vám ozveme.